VIL VCU Krimpen aan den IJssel
Cursus in Krimpen aan den IJssel

VIL VCU Krimpen aan den IJssel

Veiligheid voor Intercedenten en Leidinggevenden (uitzendbranche)

Wil je de VIL VCU volgen in Krimpen aan den IJssel? Bij OBA Opleidingen kan dat. Krimpen aan den IJssel kent een sterke maritieme maakindustrie en scheepsbouw. Voor de vele technische bedrijven hier zijn VCA- en heftruckcertificaten dagelijkse kost.

We verzorgen de VIL VCU klassikaal op onze leslocatie in Rotterdam — vanuit Krimpen aan den IJssel ben je daar in ± 20 minuten met de auto (± 13 km). Heb je meerdere medewerkers? Dan komen we ook in-company bij jou op locatie in Krimpen aan den IJssel.

In Krimpen aan den IJssel en de omliggende regio Krimpenerwaard draait de werkgelegenheid onder meer om scheepsbouw, maritieme maakindustrie en techniek. Juist in die sectoren is aantoonbare vakbekwaamheid vaak een harde eis: met de VIL VCU kun jij of je team veilig, verzekerd en met een erkend certificaat aan het werk. Werkgevers in Krimpen aan den IJssel sturen hun mensen daarom regelmatig naar OBA Opleidingen.

Provincie
Zuid-Holland
Regio
Krimpenerwaard
Tot leslocatie
± 13 km
Reistijd
± 20 minuten met de auto

VIL VCU op locatie in Krimpen aan den IJssel

Heb je meerdere medewerkers in Krimpen aan den IJssel of de regio Krimpenerwaard? Dan kunnen we de VIL VCU bij jou op locatie geven, op een moment dat jou uitkomt. Zo bespaar je reistijd en kunnen je collega's samen het certificaat halen. Vraag vrijblijvend een offerte op maat aan voor Krimpen aan den IJssel.

Wat je leert

  • VCU en veiligheid in de uitzendbranche
  • Verantwoordelijkheden van intercedenten
  • Risico's bij uitzendwerk
  • Wet- en regelgeving

Beschikbare cursusdata

Geplande cursusdata (klassikaal in Rotterdam, ± 20 minuten met de auto vanuit Krimpen aan den IJssel). Liever in Krimpen aan den IJssel op locatie? Vraag een offerte aan.